Zobacz nasze produkty podczas wirtualnego spaceru

Designpole

Bądź inspiracją

To typoszereg słupów kompozytowych oświetleniowych o stylowej grafice - fakturze zewnętrznej i wewnętrznym podświetleniu.

produkt jest zgodny z norma PN EN 40-7:2002
Odwiedź showroom

Atuty

  • nowoczesny design dostosowany do wymagań i warunków klienta (np. logo, herb miasta, hasło reklamowe, wzór dopasowany do elewacji czy otoczenia)
  • możliwość estetycznego oraz praktycznego podświetlenia wewnętrznego słupa – oszczędność energetyczna przy zastosowaniu podświetlenia wewn., które nadaje nie tylko efekt wizualny, ale zapewnia również doskonałe prowadzenie wzrokowe, bez konieczności aktywowania opraw (np. lamp)
  • lekka i wytrzymała konstrukcja o wysokiej odporności na akty wandalizmu
  • niskie koszty transportu oraz montażu wynikające z niewielkiej masy produktu, a tym samym duże możliwości załadunku
  • odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, kwasy, sól drogową, urynę zwierząt
  • konstrukcje kompozytowe nie przewodzą prądu elektrycznego
  • wyjątkowa trwałość – ok. 40 lat
  • brak konieczności zastosowania ciężkiego i kosztownego sprzętu na etapie instalacji
  • nie ma wartości złomowej
  • przyjazny środowisku – niższa emisja CO2 niż standardowe rozwiązania

SKPF–D

Symbol słupaH (m)BD (mm)TD (mm)CP (mm)BPL (mm)BPT (m)BPHD (mm)W (kg)
SKPF–D 3.03,0130, 15060130260820015
SKPF–D 4.04,0130, 15060130260820018
SKPF–D 5.05,017560130260820024
SKPF–D 6.06,017560130260820026
SKPF–D 7.07,019360130400830055
SKPF–D 8.08,019360130400830060
SKPF–D 9.09,019360130400830070
SKPF–D 10.010,019360130400830075
SKPF–D 11.011,019360130400830080
SKPF–D 12.012,019360130400830085

Łatwy montaż

Słupy wkopywane instalowane są bez użycia ciężkiego sprzętu oraz drogich fundamentów prefabrykowanych.

Nasze produkty to gama innowacyjnych rozwiązań kompozytowych o szerokim zastosowaniu w wielu branżach.

  • Parki, skwery, ulice
  • Place zabaw
  • Obiekty handlowe
  • HoReCa
  • Samorząd, adminiisitracja
Realizacje Designpole

Słupy kompozytowe Designpole

Słup oświetleniowy ze wzorem to rewolucyjne rozwiązanie na rynku oświetleniowym. Klient ma możliwość zaprojektowania własnego wzoru graficznego, który będzie decydować o wyglądzie słupa. Możliwe jest nadrukowanie tekstów lub zdjęć wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo, słupy te mogą zostać podświetlone od środka niezależnym źródłem światła.

Zobacz inne realizacje

Wzory słupów w ofercie standardowej

  • brzoza
  • drewno
  • koniczyna
  • lentilek
+ Możliwość zamówienia słupa
w dowolnym wzorze

Zalecane akcesoria

Złącza słupowe IZK–4–01

Złącza słupowe IZK–4–02

Złącza słupowe IZK–4–03

Złącza słupowe IZK–4–03

Prefabrykowane fundamenty betonowe F100/30

Prefabrykowane fundamenty betonowe F120/43

Tuleja – nakładka adaptacyjna

Wysięgnik jednostronny GRUPA WJ1

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WJ1/60/5/500 500 60 200 1,8
WJ1/60/5/1000 1000 60 249 2,6
WJ1/60/5/1500 1500 60 293 3,4

Wysięgnik jednostronny GRUPA WJ2

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WJ2/60/5/500 500 60 1000 3,4
WJ2/60/5/1000 1000 60 1000 4,2
WJ2/60/5/1500 1500 60 1000 5,0

Wysięgnik jednostronny GRUPA WJ3

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WJ3/60/5/500 500 60 500 2,4
WJ3/60/5/1000 1000 60 500 3,4
WJ3/60/5/1500 1500 60 500 4,2

Wysięgnik jednostronny, pionowy, prosty GRUPA WP

Symbol ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WP/60/1000 60 1000 2,6

Wysięgnik dwustronny GRUPA WD1

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
W`D1/60/5/500 500 60 200 2,6
WD1/60/5/1000 1000 60 249 4,2
WD1/60/5/1500 1500 60 293 5,8

Wysięgnik dwustronny GRUPA WD2

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WD2/60/5/500 500 60 1000 4,2

Wysięgnik dwustronny GRUPA WD3

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WD3/60/5/500 500 60 500 3,2
WD3/60/5/1000 1000 60 500 5,0

Wysięgnik na obejmie

Symbol wysięgnika BL (mm) ID (mm) waga (kg)
wysięgnik na obejmie 500 60 2,6
1000 60 4,2

Potwierdzona jakość

Sprawdź certyfikaty i wyróżnienia NCT

Dowiedz się więcej

Z przyjemnością dzielimy się wiedzą
i doświadczeniem

Bądź na bieżąco

Czyszczenie magazynów

Wyprzedaż końcówek serii. Słupy kompozytowe w super cenach

Eksploatacja słupów kompozytowych. Dlaczego warto wybrać nowoczesną technologię?

Inwestycje w nowoczesne technologie stają się dziś kluczowe dla zrównoważonego rozwoju i optymalizacji kosztów. Choć wciąż zdarza się, że zwolennicy tradycyjnych rozwiązań sceptycznie podchodzą do nowoczesnych słupów kompozytowych, wieloletnia ocena ich eksploatacji potwierdza, że przynosi ona trwałe, pozytywne efekty zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne.

Designpole. Krok w stronę zrównoważonego oświetlenia miejskiego

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że elementy otaczającej nas infrastruktury pełnią przede wszystkim rolę użytkową. Tymczasem dzisiejsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że mogą one być również odpowiedzialne ekologicznie i estetyczne, a nawet designerskie.

NCT S.A. wśród liderów branży telekomunikacyjnej. Zapraszamy na konferencję KIKE

Od 8 do 10 maja zapraszamy przedstawicieli branży telekomunikacyjnej na konferencję Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej (KIKE).

Eksperci NCT S.A. na targach AngaCom24 w Kolonii

Od 14-16 maja 2024 roku w Kolonii (Niemcy) odbywają się branżowe targi Anga Com. To kluczowe wydarzenie dla operatorów i dostawców Internetu oraz telewizji, a także branży działających w zakresie Smart City. Jako dostawca innowacyjnych rozwiązań kompozytowych, które idealne sprawdzają się w tych obszarach, NCT S.A. będzie mieć na Anga Com swoje stoisko.

Smart City - innowacyjne rozwiązania dla lepszej przyszłości miast

Smart city to koncepcja, która stawia na wykorzystanie zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań w celu stworzenia bardziej efektywnego, zrównoważonego i przyjaznego dla mieszkańców miejskiego środowiska życia. Obejmuje zastosowanie zaawansowanych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) i innowacyjnych rozwiązań w różnych obszarach życia miejskiego.

Oświetleniowe słupy kompozytowe poprawiają bezpieczeństwo na drogach

Bezpieczeństwo ruchu drogowego (BRD) to szerokie pojęcie, które dotyczy zarówno kierowców, rowerzystów, jak i pieszych. W jego zakres wchodzą nie tylko zasady poruszania się po drogach, oznakowanie, czy rozwiązania inżynieryjne, ale także elementy infrastruktury drogowej.

Smog świetlny w Polsce. Rosnący problem, o którym mówi się niewiele

Choć smog to problem, który najczęściej kojarzymy z zanieczyszczeniem powietrza, istnieje także inna, również groźna odmiana tego zagrożenia, którą nazywamy smogiem świetlnym. To nadmierne, niekontrolowane i niewłaściwie rozproszone światło, pochodzące z oświetlenia ulicznego, reklamowego i komercyjnego

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje

unia flaga