Zobacz nasze produkty podczas wirtualnego spaceru

Designpole

Bądź inspiracją

To typoszereg słupów kompozytowych oświetleniowych o stylowej grafice - fakturze zewnętrznej i wewnętrznym podświetleniu.

produkt jest zgodny z norma PN EN 40-7:2002
Odwiedź showroom

Atuty

  • nowoczesny design dostosowany do wymagań i warunków klienta (np. logo, herb miasta, hasło reklamowe, wzór dopasowany do elewacji czy otoczenia)
  • możliwość estetycznego oraz praktycznego podświetlenia wewnętrznego słupa – oszczędność energetyczna przy zastosowaniu podświetlenia wewn., które nadaje nie tylko efekt wizualny, ale zapewnia również doskonałe prowadzenie wzrokowe, bez konieczności aktywowania opraw (np. lamp)
  • lekka i wytrzymała konstrukcja o wysokiej odporności na akty wandalizmu
  • niskie koszty transportu oraz montażu wynikające z niewielkiej masy produktu, a tym samym duże możliwości załadunku
  • odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, kwasy, sól drogową, urynę zwierząt
  • konstrukcje kompozytowe nie przewodzą prądu elektrycznego
  • wyjątkowa trwałość – ok. 40 lat
  • gwarancja nawet do 15 lat
  • brak konieczności zastosowania ciężkiego i kosztownego sprzętu na etapie instalacji
  • nie ma wartości złomowej
  • przyjazny środowisku – niższa emisja CO2 niż standardowe rozwiązania

SKPF–D

Symbol słupaH (m)BD (mm)TD (mm)CP (mm)BPL (mm)BPT (m)BPHD (mm)W (kg)
SKPF–D 3.03,0130, 15060130260820015
SKPF–D 4.04,0130, 15060130260820018
SKPF–D 5.05,017560130260820024
SKPF–D 6.06,017560130260820026
SKPF–D 7.07,019360130400830055
SKPF–D 8.08,019360130400830060
SKPF–D 9.09,019360130400830070
SKPF–D 10.010,019360130400830075
SKPF–D 11.011,019360130400830080
SKPF–D 12.012,019360130400830085

Łatwy montaż

Słupy wkopywane instalowane są bez użycia ciężkiego sprzętu oraz drogich fundamentów prefabrykowanych.

Nasze produkty to gama innowacyjnych rozwiązań kompozytowych o szerokim zastosowaniu w wielu branżach.

  • Parki, skwery, ulice
  • Place zabaw
  • Obiekty handlowe
  • HoReCa
  • Samorząd, adminiisitracja
Realizacje Designpole

Słupy kompozytowe Designpole

Słup oświetleniowy ze wzorem to rewolucyjne rozwiązanie na rynku oświetleniowym. Klient ma możliwość zaprojektowania własnego wzoru graficznego, który będzie decydować o wyglądzie słupa. Możliwe jest nadrukowanie tekstów lub zdjęć wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo, słupy te mogą zostać podświetlone od środka niezależnym źródłem światła.

Zobacz inne realizacje

Wzory słupów w ofercie standardowej

  • brzoza
  • drewno
  • koniczyna
  • lentilek
+ Możliwość zamówienia słupa
w dowolnym wzorze

Zalecane akcesoria

Złącza słupowe IZK–4–01

Złącza słupowe IZK–4–02

Złącza słupowe IZK–4–03

Złącza słupowe IZK–4–03

Prefabrykowane fundamenty betonowe F100/30

Prefabrykowane fundamenty betonowe F120/43

Tuleja – nakładka adaptacyjna

Wysięgnik jednostronny GRUPA WJ1

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WJ1/60/5/500 500 60 200 1,8
WJ1/60/5/1000 1000 60 249 2,6
WJ1/60/5/1500 1500 60 293 3,4

Wysięgnik jednostronny GRUPA WJ2

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WJ2/60/5/500 500 60 1000 3,4
WJ2/60/5/1000 1000 60 1000 4,2
WJ2/60/5/1500 1500 60 1000 5,0

Wysięgnik jednostronny GRUPA WJ3

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WJ3/60/5/500 500 60 500 2,4
WJ3/60/5/1000 1000 60 500 3,4
WJ3/60/5/1500 1500 60 500 4,2

Wysięgnik jednostronny, pionowy, prosty GRUPA WP

Symbol ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WP/60/1000 60 1000 2,6

Wysięgnik dwustronny GRUPA WD1

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
W`D1/60/5/500 500 60 200 2,6
WD1/60/5/1000 1000 60 249 4,2
WD1/60/5/1500 1500 60 293 5,8

Wysięgnik dwustronny GRUPA WD2

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WD2/60/5/500 500 60 1000 4,2

Wysięgnik dwustronny GRUPA WD3

Symbol BL (mm) ID (mm) BU (mm) waga (kg)
WD3/60/5/500 500 60 500 3,2
WD3/60/5/1000 1000 60 500 5,0

Wysięgnik na obejmie

Symbol wysięgnika BL (mm) ID (mm) waga (kg)
wysięgnik na obejmie 500 60 2,6
1000 60 4,2

Potwierdzona jakość

Sprawdź certyfikaty i wyróżnienia NCT

Dowiedz się więcej

Z przyjemnością dzielimy się wiedzą
i doświadczeniem

Bądź na bieżąco

Smog świetlny w Polsce. Rosnący problem, o którym mówi się niewiele

Choć smog to problem, który najczęściej kojarzymy z zanieczyszczeniem powietrza, istnieje także inna, również groźna odmiana tego zagrożenia, którą nazywamy smogiem świetlnym. To nadmierne, niekontrolowane i niewłaściwie rozproszone światło, pochodzące z oświetlenia ulicznego, reklamowego i komercyjnego

Kompozytowe słupy teletechniczne NCT wspierają proces cyfryzacji Polski

Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiło niedawno wyniki konkursu z działania FERC, który ma na celu zwiększenie dostępu do ultra-szybkiego Internetu szerokopasmowego. Konkurs obejmował 72 obszary konkursowe i zgłoszono aż 237 wniosków, co dowodzi ogromnego zapotrzebowania na rozwijanie infrastruktury internetowej w Polsce. Rozwiązania kompozytowe NCT znacząco ułatwiają ten proces.

Dzięki Orange Polska i NCT S.A. miastom łatwiej być smart.

Rozwiązania smart city często wciąż jeszcze kojarzą się bardziej z science fiction niż z rzeczywistością. Dlaczego? Bo interaktywne technologie, wykorzystywane w inteligentnych miastach, dla większości ich mieszkańców są na co dzień niewidoczne. Orange Polska we współpracy z NCT S.A. postanowił to zmienić i pokazać, jak smart city może pomóc dbać np. o bezpieczeństwo drogowe.

NCT S.A. laureatem Złotego Godła QI 2023.

NCT S.A. został laureatem Złotego Godła QI 2023 w kategorii "Produkt" za oświetleniowy słup kompozytowy. Nagroda została przyznana podczas uroczystej gali Europejskiego Forum Biznesu, które odbyło się 1 grudnia 2023 r. w Krynicy-Zdroju.

Kompozytowe stacje ładowania aut elektrycznych.

Rewolucja w branży motoryzacyjnej staje się faktem - coraz więcej osób zamienia auta spalinowe na ich elektryczne odpowiedniki. Według danych Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych z końcem października 2023 r. w Polsce zarejestrowanych było 52 327 osobowych i użytkowych samochodów całkowcie elektrycznych, a ich liczba zwiększyła się o 18 912 sztuk.

Aktywne przejścia dla pieszych. Sposób na poprawę bezpieczeństwa drogowego.

Żyjemy w czasach, w których technologia zmienia nasze otoczenie. Nawet na przejściach dla pieszych pojawiają się nowe rozwiązania, takie jak aktywne sygnalizacja świetlna czy głośniki ostrzegające pieszych o zbliżających się pojazdach. Te rozwiązania mają na celu poprawę bezpieczeństwa drogowego i wpisanie się w ideę smart city.

Rekordowe środki na poprawę bezpieczeństwa drogowego.

Miliard złotych na poprawę bezpieczeństwa drogowego - takie pieniądze trafią do samorządów w ramach kolejnej edycji Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (RFRD). Dzięki nim możliwe będzie dofinansowanie m.in. budowy przejść dla pieszych, oświetlenie skrzyżowań czy rozwój sieci dróg rowerowych.

Przed nami kolejne imprezy targowe

Za nami pracowity tydzień, uczestniczyliśmy w dwóch międzynarodowych wydarzeniach branżowych: konferencji KIKE w Łodzi oraz targach Bygg Reis Deg w norweskim Lillestrøm. Oczywiście nie zwalniamy tempa i wpisujemy do kalendarza kolejne imprezy targowe!

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najświeższe informacje

unia flaga